FlightAware

FlightAware Flight Tracker 4.0.2

Doskonała aplikacja do śledzenia lotów

FlightAware to aplikacja pozwalająca na monitorowanie postępu lotów. Jest ona w pełni darmowa i bardzo przydatna dla turystów.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo informacji na temat każdego lotu
  • Mapy oraz trasy przelotu są zawsze widoczne
  • Prognozy dla każdego połączenia
  • Śledzenie wylotu, trasy oraz lądowania

Wady

  • Średni design
  • Odświeżanie mapy nie jest automatyczne

Dobry
7

FlightAware to aplikacja pozwalająca na monitorowanie postępu lotów. Jest ona w pełni darmowa i bardzo przydatna dla turystów.

Informacje o lotach i śledzenie ich na mapie

Dzięki aplikacji FlightAware można śledzić loty za pomocą numeru identyfikacyjnego lotu bądź trasy. Można także sprawdzić pełny harmonogram i stan zaplanowanych lotów na określonym lotnisku.

W ten sposób poznasz wszystkie samoloty, które są akurat w locie, oraz te odlatujące i przylatujące, a także oczekujące na lotniskach. Dodatkowo we FlightAware sprawdzisz wszystkie opóźnienia lub odwołanie jakiegoś lotu.

Dla każdego lotu wyświetlany jest czas planowanego przelotu, a jeśli samolot znajduje się w niedalekiej odległości od lotniska docelowego, uzyskasz również informacje o przewidywanym czasie lądowania. Dla każdego z lotnisk dostępne są także pełne dane pogodowe.

Inną ciekawą funkcją FlightAware jest możliwość sprawdzenia na mapie przebiegu lotu, zaplanowanie trasy swojej podróży i sprawdzenie ciekawych informacji. Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym.

Czytelne i dobrze zorganizowany intefejs

FlightAware to dobrze rozplanowana aplikacja, bardzo intuicyjna w użytkowaniu. Nawigacja po menu jest bardzo prosta i nie sprawia kłopotów nawet przy pierwszym użyciu, choć kilka rzeczy można jeszcze poprawić.

Idealna dla osób podróżujących

FlightAware to aplikacja zbierająca wszystkie niezbędne informacje dla turystów. Jest naprawdę łatwa w użyciu i idealnie sprawdzi się do śledzenia lotów.

FlightAware

Download

FlightAware Flight Tracker 4.0.2

Opinie użytkowników o FlightAware